Hakkımızda

Biz Kimiz ?

1995 yılında cerrahi aletler ithalatçısı olarak Ankara da kurduğumuz şirketimizde 1999 yılına kadar müşterilerimizin isteği doğrultusunda doğu ve Uzakdoğu ülkelerinden cerrahi aletler ithal edip, Türkiye genelinde toptan satışını yaptık.

1999 yılından buyana Almanya dan ithalat ve Türkiye Genel Distribütörlüğü yapmaya başladığımız markalarımızla KALİTE ye olan inancımız ve mutlak müşteri memnuniyeti hedefimiz doğrultusunda diğer ülkelerden yaptığımız ithalatlara son vererek sadece Kaliteli Avrupa ürünlerinin satışına odaklandık.

Kalitemizi ispat etmek için sabır ve özveriyle uzun yıllar tanıtım ağırlıklı satışlar yapıp, yoğun tanıtım ve test faaliyetlerine giriştik. Bu süre içinde ürünlerimiz Türkiye’nin en önemli üniversite, devlet ve özel hastanelerinde kullanılmış, kalitesini ispat etmiştir. Aynı zamanda şirketimiz de; güvenilir ürünler satışı yapan, kaliteli hizmet ve servis veren şirket, olarak müşterilerimizin sevgisini kazanmıştır. 2000 yılında sektörde ilk TSE-HYB belgesi alan şirketlerden birisi olan bizler, 2004 yılında da ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi belgesini alarak servis ve hizmet kalitemizi tescil ettirmiş olduk.

Türkiye’deki yerel ve ulusal birçok fuar ve kongrelerde tanıtımlar yapan firmamız 2003 yılında resmi bayilik sistemine geçmiş ve ilk bayiler toplantısını Türkiye genelindeki 22 bayisi ile yaparak kurumsal yapısını pekiştirmiştir.

2004 yılında Ostim sanayi sitesinde, Türkiye’nin en büyük ve en modern cerrahi aletler teknik servisini açarak müşteri memnuniyetine verdiğimiz önemi, kaliteye verdiğimiz değeri ispat ettik. Teknik servisimiz kısa sürede bu alandaki ihtiyaca cevap vererek birçok markayla teknik servis anlaşması yapmış, dünyaca ünlü markaların Türkiye tek yetkili servisi olmuştur. Teknik servisimizde Türkiye de satılan her marka ve her model cerrahi alet, makine ve cihaza bakım ve onarım yapılmaktadır.

Atlantis ailesi medikal sektör dışında; bilişim teknolojileri ve yazılım, petrol, inşaat taahhüt ve organik tarım-hayvancılık alanlarındaki grup şirketlerinden oluşan büyük bir ailedir. Türkiye çapında İzmir, Antalya ve G.Antep olmak üzere 3 şubemiz, 26 bayiimiz, ve çalıştığımız 100 e yakın firmayla hizmet vermekteyiz.

15 yıllık tecrübemizle, genç, dinamik, işinin uzmanı ekibimizle biz işimizi seviyoruz ve çok iyi biliyoruz… İddialıyız; BİZİMLE ÇALIŞAN, HEP BİZİMLE ÇALIŞIR…

Müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek ve sektöre katkı sağlayabilmek için çalışmaya devam edeceğiz. En önemli ilkemiz “KALİTE” olup, fiyat, kar, rekabet gibi önceliklerimiz yoktur.

Bizimle çalışmaya devam edin, kazanacaksınız !….

Vizyonumuz

Türk insanı Kaliteye layıktır. Kalite ancak komple bir sistemle mümkündür. Her zaman kaliteliyi en uygun şartlarda, en iyi servisle vermek için biz varız.

Değerlerimiz:

  • İnsana ve çevreye saygı
  • Yenilikçilik, bilimsellik
  • Müşteri odaklılık, güvenilirlik
  • Takım anlayışıyla hareket etmek
  • Daima dürüst ve kaliteli hizmet vermek

Misyonumuz

Dünyadaki en son gelişmeleri takip ederek, en kaliteli ürünleri Türk tıbbının hizmetine sunmak, aynı zamanda en iyi satış sonrası hizmetini vererek mümkündür. Her zaman sattığımız aletlerin kendi hastalığımızda da kullanılacağının bilincinde daima kaliteli, ve güvenilir ürünleri dürüstlük ve iyi satış sonrası servisle müşterilerimize sunmak.

Kalite Politikamız

Türk insanı Kaliteye layıktır. Kalite ancak komple bir sistemle mümkündür. Her zaman kaliteliyi en ucuza, en iyi servisle vermek için kararlı olan bizler, 2000 yılında sektörde ilk TSE-HYB belgesi alıp, 2004 yılında da ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi belgesini alarak servis ve hizmet kalitemizi tescil ettirmiş olduk. Daima Kalite temel ilkesiyle; sattığımız mallardan, verdiğimiz hizmete, yaptığımız ticaretten, çalışma şeklimize kadar her alanda sizin için en iyi hizmeti vermeye odaklanan bizler, Müşteri kaybetmektense para kaybetmeyi tercih ederiz…